Tasavvuf Penceresinden Kuantum Düşünce Sistemi WORKSHOP – Murat Tulga Buyruk

Zaman: Takvime dön 29 Haziran 2014 @ 10:00 am - 6:00 pm
Where: Bilgi Paylaşım Derneği
Mete Cad. Park Apartmanı No:24/5
İletişim: 0532 612 85 17
0212 245 29 42
explorer@superonline.com
Kategori: ETKİNLİK

Murat Tulga Buyruk

 murat05

25 – 26 Haziran 2014
Tasavvuf Penceresinden “Esma ül Hüsna ve Meleküt Alemi” Semineri

28 – 29 Haziran 2014
Tasavvuf Penceresinden “Kuantum” Düşünce Sistemi Semineri

25-26-27 Haziran
BİREYSEL SEANSLAR

Yapılan bireysel çalışmaların sonucunda Esmalarla, bilinçaltınızı temizleyebileceğiniz, farkındalığınızı arttırabileceğiniz, düşünce gücünüzü olumlayabileceğiniz, bilinç kanallarınızı açarak pratik zekanızı kullanabileceğiniz, bolluk bereketi arttırarak devamlılığını sağlayabileceğiniz, hayatınızdaki olumsuzlukları, olumluya çevirebileceğiniz formüller elde edeceksiniz. Bu kişiye özel çalışmalarda sizleri de aramızda görmek isteriz.

GRUP ÇALIŞMALARI:

Tasavvuf Penceresinden “Esma ül Hüsna” Semineri..
25 – 26 Haziran Çarşamba – Perşembe (iki akşam) 
saat 19.30 / 22.00
Milyarlarca hücreden oluşan beynimizin, Esmalarla yapacağımız zikir çalışmaları ile biyoelektrik enerji üreterek atıl durumdaki beyin hücrelerini de devreye sokarak beynimizin kapasitesini artırmamız mümkündür. Bunu nasıl gerçekleştirebileceğimizin, Esmaların aslında ne olduğunun, anlamlarının ve her bir Esma’nın hangi enerji frekansını açığa çıkardığının bilgisini alabileceğimiz, Esmalarla bilinç altımızı temizleyebileceğimiz ki düşündüklerimizin olmamasının sebebi bilinçaltı çekirdek inançları, negatif düşünce kalıplarıdır. Kendimizde eksik gördüğümüz şeyleri ortaya çıkarabileceğimiz hayatımıza yeniden yön verebilmeyi öğreneceğimiz, eğitim programı sonrasında yapılacak bireysel seanslarda işsizseniz iş oluşturabileceğiniz, aşksızsanız aşk oluşturabileceğiniz, kendinizde eksik bulduğunuz her şeyi size hazırlanan programla gerçekleştirebileceğiniz eğitim seminerine sizleri de bekliyoruz.

Beynimizin çalışma sistemi ile ilgili özet bilgi:
Her madde atomlardan oluşur,  elektronlar, protonlar, nötronlar. Aynı kutuplar birbirini iter, zıtlar çeker vs.. Atomun nasıl sağa sola zıpladığı en ileri teknik aletlerle görülüyor.. ama göz de atomlardan oluşuyor, atomun atomu nasıl gördüğünü sorduğumuzda bilim sessiz. Maddeyi gören göz değil, bilinç. Evrendeki elektrik akımları duyu organları vasıtasıyla beyne gidiyor, göz aracılığıyla mercimek büyüklüğünde bir et parçasına ulaşıyor, kulaktaki, dildeki, tendeki, burundaki sinirler aracılığıyla sese, tada, hisse, kokuya dönüşüyorlar. Evrende ne çiçek var ne kokusu, ne deniz ne rengi, ne ıslaklığı.. elektrik akımları beyne ulaşınca bu görüntüler, bu algılar oluşuyor. Ancak bunları beyin de göremiyor, beyin bir aracı. Adam etrafı seyrederken beyin ameliyatı yapılıyor ama beyni açınca ev, araba, ışık, çiçek görebilen olmadı bugüne kadar. Beyinde çiçek kokusu da yok, herhangi bir maddenin tadı da.. Can acısı beyinde oluşuyor ama o anda beyin acımıyor. Dünya ve tüm maddesel varlıklar, hisler, tatlar algıda. Bilim algıyı açıklayamıyor. Merakla beklenen Cern çalışmaları kadar Cern’in kendisi de algıda. Evrende Cern diye bir yer yok. Cern elektrik akımlarının gözümüzden yansıyan sinyalleriyle beynimizde oluşuyor. Daha da ilginci, keşfedildiğinden beri hiç durmadan incelenen atom bir mucize diyarı. Atom içinde bilinen fiziksel kuramları işlemiyor. Protonlar artı yüklü ama birbirlerini itmiyorlar. Elektronlar atoma yapışmıyorlar ve hızlarını kaybetmiyorlar. Bununla da bitmiyor, son yapılan çalışmalardaki bulgularda atomların içi %99.99 boş çıkıyor. Var olduğu gözlenebilen hareketli noktaların toplamı da atomun içinde binde birlik bir yer kaplıyor. Atomun içinde görünen o inanılmaz hareketli elektrik akımının bir kütlesi de yok. Ağırlığı yok, rengi tadı dokusu yok. Yani özetle ortada madde yok. Ama biz var gibi görüyoruz. Koca bir dünya, insanlar, maddeler, doğa, savaşlar, aşklar.. say say bitmez neler görüyoruz neler hissediyoruz..
Yine bir başka ilginç durum atomların içinde gözlemlenen o inanılmaz küçük elektrik parçalarının bir maddeye şekil verebilecek kadar sabit durmamaları. O kadar hareketliler ki bir an karşımızda duran bir masanın bir iki saniye sonra hala aynı yerde duruyor (daha doğrusu görünüyor) olması imkansız. Yine aynı veriye dönüyoruz; algı. Karşımızda madde yok, algımızda oluşan bir dünya var.

sevgilerle,
İyi çalışmalar.
Murat Tulga BUYRUK

 

Tasavvuf Penceresinden “Kuantum” Düşünce Sistemi Semineri
28-29 Haziran 2014 Cumartesi Pazar
saat 11.00 / 18.00

Lütfen kesin kayıt yaptırınız…

Tasavvuf ve kuantumun buluştuğu noktada açığa çıkan enerjiyle hayatımızı yeniden sınırsız deneyimlerle nasıl yapılandırabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?
Düşüncelerimizin daha önce onaylamadığı hiçbir şeyin yaşamımızda karşımıza çıkmadığını biliyor musunuz?

Bilinçaltımız durmaksızın enerji yayar. Bu enerji bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarından ve çekirdek inançlardan oluşur. Pozitif düşüncelerimizin gerçekleşmemesinin sırrı da burada gizlidir.   Her an, düşündüklerimizle farkında olmadan bir sonraki anımızı yarattığımızı biliyor muyuz?

Bunu nasıl kontrol ederiz?

Enerjimizi kullanarak, bağımlılıklardan kurtulmak; hayatımıza bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirmek; sınırlı engelleyici düşünce kalıplarını kırarak, yerine güçlendirici inançları koymak elimizde..Kendimizi tanıyıp başkalarını anlayarak, evrensel sistemin (Allah Sistemi’nin) işleyişini fark ederek bilgeliğe ulaşabiliriz.

Sistem diye ifade ettiğimiz gerçek nedir? Nasıl çalışır? Bireyler (bizim algıladığımız çokluk görüntüsü), sistemde nasıl var olur? Nasıl yönelir? Nasıl yönlendirilir? Kuantum’un Tasavvuf ile buluştuğu nokta neresidir?Her an, düşündüklerimizle farkında olmadan bir sonraki anımızı yarattığımızı biliyor muyuz? Bunu nasıl kontrol ederiz?Kuantum düşünce sistemi, hem bilimsel olarak hem de Kur’an’dan ayetlerle ve Esmaların işleyişiyle tasavvuf dilinde nasıl yer almaktadır?

-Evrenin yaşam enerjisi süptil enerjiyi (prana) nasıl kullanacağımızı,
-Nefes terapisi ile pranayı (Chi) nasıl güçlendirebileceğimizi, -Bilinçaltı bilinçüstü arasında oluşarak engel yaratan şuuraltındaki negatif enerji kalıplarını nasıl temizleyeceğimizi, Hz. Muhammed’in neyi okuduğunu, Miraç’da ne yaşadığını, sistemi (Allah’ı) nasıl anlattığını öğrenebileceğimiz.
Hayatımızı yeniden yapılandırabileceğimiz bir eğitim semineridir.                                                                               Yaşam bir “DUA”dır. Sadece isteğimizle değil, halimizle, ahlakımızla, duruşumuz ve tavrımızla pek çok şeyi kendimize çeker veya iteriz.
Düşündüğümüz her şeyi gerçekleştirebilir miyiz?
Beyin gücümüz elimizdeki sihirli değnek midir?
Bu gücü nasıl kullanırız?
Bilinçaltımızı nasıl kontrol edebiliriz ve nasıl kandırabiliriz?
Bütün bunların Tasavvuf(Kur’an)’ da yer aldığını biliyor muydunuz?
Enerjimizi kullanarak, bağımlılıklardan kurtulmak; hayatımıza bolluk, bereket, sağlık ve huzur getirmek; sınırlı engelleyici düşünce kalıplarını kırarak, yerine güçlendirici inançları koymak elimizde.. Kendimizi tanıyıp başkalarını anlayarak, evrensel sistemin (Allah Sistemi’nin) işleyişini fark ederek bilgeliğe ulaşabiliriz.
Düşüncelerimizin daha önce onaylamadığı hiçbir şeyin yaşamımızda karşımıza çıkmadığını biliyor musunuz?
Bilinçaltımız durmaksızın enerji yayar. Bu enerji bilinçaltımızdaki düşünce kalıplarından ve çekirdek inançlardan oluşur. Pozitif düşüncelerimizin gerçekleşmemesinin sırrı da burada gizlidir.

SEMİNER PROGRAMI:
İlk gün:
1) Kuantum nedir? Kuantum düşünce nedir?
2) Atom nedir? Atomun yapısı (negatif – pozitif ) (günah – sevap)
3) Atom altı boyut Kuantum alan (kuantlar – fotonlar)
4) İnsan (Beden-hücrelerden-hücreler-asitlerden-asitler-atomlardan-atomlarelektromanyetik dalgalardan-elektromanyetik dalgalar- fotonlar = kuantlar
5) Hologram? Hologram nedir? (ruhu azam), holografik ışınsal beden(ruh), Allah-tanrı, Kelime-i  tevhid
6) Evren ve evrensel yasalar
7) Meditasyon “Evrene uyum çalışması”
8) Miraç nedir? Hz.Muhammedin miraçta yaşadığı
9) Hz muhammedin anlattığı Allah (5 farz)nedir?
10) Meditasyon (halifelik hatırlama çalışması)
11)Çakralar
12) Çakraların anlatımı
13) Dalga frekansları
14) Dildeki kırıcılar
15) Nefes (nefes terapisi) ve enerjimizi kullanmanın ilkadımı
İkinci gün:
16)Teslimiyet
17) Rezonans alanı nedir nasıl oluşturulur?
18) İmgeleme çalışması
19) Bilinç (bilinçaltı-bilinçüstü / çekirdek inanç,bilinçaltı negatif yükler) Şuuraltındaki kadın erkek blokajlarını temizleme çalışmaları
20) Meditasyon ( geçmişteki tüm olumsuz olayları resimleyerek yakma
21) Meditasyon (atalara saygı ve yük bırakma çalışması)

22) Ruh beyin ilişkisi?(ruh nedir? Nasıl oluşur, reenkarnasyon nedir? Ruhu azam nedir? Melek nedir? Nur (enerji dalgası nedir?)
23) AN (şimdiki anın önemi, kader, kaza, geçmiş, gelecek- kuantum alan)
24) Meditasyon (hamd, şükür farkı müteşekkir olma ‘hamd’ uygulaması)
25)Kuantum sıçrama nasıl gerçekleştirilir? Higgs boson alanı?
26) Gelecek yaratma çalışması
27) Meditasyon (yük bırakma, onurlandırma, özgürleşme)
28) Enerji (süptil enerji, prana, chi enerjisi) “Kendi enerjimizi nasıl kullanacağız”
29)Çakraları düzenleme çalışması (kendi enerjimiz ile)
30) Çakra birleştirme
31) Çakralarla sağlıklı yaşam (imgeleme çalışmasıyla)

32) Meditasyon (yetenekleri ortaya çıkarma uygulaması)
Ayrıca,  (İçimizdeki çocuk, bolluk bereket, sevgi, gevşeme, altın anahtar) meditasyonlarıda yapılacak.

KATILIMCILARDAN YORUMLAR:

Merhaba, Ben Nehir Ü.  İçimde ki doldurmam gereken boşluk hissi ve tamamlanma isteğiyle beraber kuantum, hoponopono, enerjiler, melekler vb. birçok kitap okudum. Birçok eğitime, geçmiş şifalandırma çalışmasına bile gittim. Ancak ya bir şeyleri içim kabul etmedi, rahatsız oldum, ya kısa süre sonra yine tıkanıklık hissettim ya da bazı bilgileri anladığımı sandım ama tam olarak idrak edemedim. Tabi Kur’an-ı Kerim’i de okudum ve tüm edindiğim bilgilerin Kur’an’da anlatılana uyup uymadığı veya nasıl yorumlamam gerektiğine dair bir yönlendirilmeye ihtiyacım vardı. Bu arada Murat Tulga Bey’in seminerini duydum, tasavvuf ve kuantumu aynı potada birleştirmesi tam olarak benim ihtiyacım olan şeydi. Özünde aynı istekle hareket bulan ama boşlukta sallanan bilgilerin artık bir yerde birleşmesi ve gereksiz olanların bilincimden silinmesi gerekiyordu. Bu eğitimle teklik bilinci diye ifade edilenin gerçekliğine vardım. Hem mantığıma oturan, hem gönlüme sinen çok güzel bilgiler aldım. İdrak artışı oldukça içimdeki boşluk hissi de giderek yerini daha olağan bir keyif ve huzura bırakmaya başladı. Esma’larla ilgili eğitimi aldıktan sonra her gün esmaların ne olduğunu, anlamını bilerek okumak, bilinç altımdaki tıkanıklıkları temizlemek,  bunun neticesinde yaşamımın  huzur bulmasından  keyif alıyorum. Kendi enerjimi kullanmasını öğrendikten sonra hayatım değişti. Çakralarım dengede, hayatım yolunda, çevremle çok daha uyumluyum, gönlümse sevgiyle dolu. Her gün daha çok özümsemeye çalışıyorum ki hiç bir şey, hiç kimse ayrı değil, Allah’tan gayrı bir şey yok… Sana teşekkür ederim Murat Tulga Buyruk.
Sevgilerimle,
N.Ü / Antalya (Öğretmen)

Merhaba,
Ben M. E.
03.03.2013 tarihinde çok değer verdiğim bir arkadaşımın referansı ile Murat Tulga beyin  eğitimine katıldım. Vaktim olmadığı için 1 günlük eğitime katılmama rağmen o eğitimde aldığım bilgiler ile yaptığımız meditasyonları çok yoğun bir şekilde hissettim, yıllardır aradığım doğru net ve eksiksiz bilgilere olayı yaşayarak hayatıma aldım. Zaten ben bir masaj terapistiyim ama kendi hayatımdaki karanlık ve karmaşada boğulmuşken güneş gibi doğan değerli hocama diyorum ki                                                                                                hayat size bana verdiğinizden daha fazlasını versin, öyle zor günlerdi ki öyle çıkmazlardayken karşıma çıktınız ki bir insanın hayatta dibe düştüğünü sandığı anda HIZIR GİBİ YETİŞTİNİZ ben Esma’larla ve enerjimi kullanarak öyle olayları çözdüm ki hayatımın anlamı oldu kendi öz güvenim kaybettiğim hırsım yaşama sevincim geri geldi hem de bu 20 gün bile sürmedi şirketim batmış, hayata bakış açımı insanlara güvenimi kaybetmişken şimdi prana yeni şirketimin yeni yolumun adı oldu 4 yaşındaki kızım Ece’nin bile yaşam biçimi oldu o bile hocamın öğrettiklerini kullanarak inanılmaz bir enerji yaratıyor. Ne yaşamak isterseniz onu yaşıyorsunuz değerli  Murat Tulga hocamın da dediği gibi domates ektiğin tarladan patlıcan alamazsınız. Ben 1 yıldır zehir olan ve zehir ettiğim hayatımı geride bıraktım o tarlalara su vermiyorum kuruttum,  oralardan geçmiyorum bile yemyeşil rengarek çiçekler ektiğim tarlalarım var artık. Çok teşekkür ederim Murat Tulga hocam.
sevgiler                                                                                                                                                                 M. E / Antalya (Masaj terapisti)

Merhaba,
Ben Hülya U. eşimden ayrı oğlumla yaşamaktayım nerdeyse bir sene kadardır işsizim maddi manevi sıkıntı içindeydim. Bu arada bir çıkış bulurum diye bir çok enerji çalışmasına, terapilere, kuantum çalışmalarına katıldım kısaca yoklukta çıkış bulmak için dünya kadar para döktüm sonunda daha çok bunalıma girdim. Bir arkadaşım Murat Tulga beyden bahsetti onunla irtibata geçtim ve kendisinden eğitim aldım bana 2 günde bir sene boyunca  gittiğim yerlerden aslında hiçbir şey öğrenemediğimi gösterdi. Kendisinden aldığım eğitim ve Esma çalışmaları ile üç gün sonra karşıma iş çıktı ve şu an çalışıyorum hem de çok güzel bir işim oldu. Sana çok teşekkür ederim Murat Tulga Buyruk.
Sevgiler,                                                                                                                                                                H.U / Antalya (Turizmci)
………………………………………………………………………………
Merhaba,
Paylaşmak isterim ki, pazartesi işe giderken otobüste içimden her şeye şükrettim. Kalpten ve kendiliğinden gelen bu duyguyla hayatıma giren çıkan herkese, karşılaştığım her derde ve devaya, her olumlu ve olumsuz durum için şükrettim ! İnanılmaz rahatlamıştım. Ayrıca daha şimdiden bazı korkularımı geride bıraktığıma ve daha da bırakacağıma dair bir his var.  Uzunca bir zamandır tasavvuf ve Kur’an hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum. Şimdiye dek yogayla, tai chi ile ilgilenmiştim, kuantum hakkında da yarım yamalak bilgilerim vardı ama bir türlü kafamda oturtamamıştım. Cuma günkü  toplantınızda gördüm ki hepsini siz bir uyum içinde ortaya koymuşsunuz. Tam aradığım şeydi ! Mükemmel bir başlangıç yapmış oldum. Teşekkürler.. Murat hocam.
Sevgi ve selamlarımla..
E. T. / Ankara (Eğitmen)

Hocammmmmmm tamm düşünüyordumm..  Sağolun  Varolun , ALLAH RAZI OLSUN… ALLAHIN İZNİYLE EN GÜZEL ŞEKİLDE TÜM ÖĞRETİLERİNİZİ HAYATIMIZA GEÇİRİYORUZ SAYENİZDE. SU AKIP YATAĞINI BULUYOR..                                                                                                                                                  SEVGİLER VE SAYGILAR İYİKİ SİZİ TANIMAYI NASİP ETTİ ALLAHIM BİZE , AYRICA HERRR ŞEY İÇİN  (ÖZELLİKLE AĞBİM İÇİN ) TEŞEKKÜRLER …
D. S. / Ankara  (Devlet memuru)

Murat Bey Merhaba,
Çalışmaya başlamamın üzerinden 15 gün geçmesine rağmen hayatımda olumlu değişikler oldu. Önce bir kaç gün çok zorlandım hep uyudum. Fakat sonrasında kendimi daha zinde hissetmeye başladım, asıl kafamın içi netleşmeye başladı. İşlerimin akışı yavaş yavaş olumluya döndü ve yorgunluğum azalmaya başladı ve gündüzleri daha net geçirmeye başladım. Size her şey için çok teşekkür ediyorum. Allah’ım sizi vesile kıldı Yüce Rabbime ve size minnet borçluyum. Her şey için teşekkürler.. Sizin de hayatınız umduğunuzdan mutlu, sağlıklı ve bol ışıklı olsun. Her aydınlığa çıkarttığınız kişinin hayatının ışığı da size yansısın..
İçten, derin minnet ve sevgilerimle..
T. T. / İstanbul (Üstdüzey yönetici)

Sevgili dost Murat Tulga Buyruk ile tanışalı henüz bir ay olmasına rağmen kendimi yeniden Dünya’ya gelmiş gibi hissediyorum.Bireysel seansta,şahsıma özel verdiği zikir kombinasyonları sayesinde ilk iki günden sonra gözle görülür bir değişim,hızlı bir toparlanma ve iyileşme süreci yaşadım.Bu öyle ilginç bir halki sanki bir zaman makinesiyle,yıllar önce ki gibi coşkulu,mutluluk dolu çocukluğuma geri döndüm.Kendimi o yıllarımda ki aynı enerjide ve fiziksel  güçte hissediyorum.Her şeyden önemlisi yüreğim,çocukluğum ve gençliğimde ki kadar çok yaşama sevinci ve umutla dolu. Murat Bey’in Esmalarla yaptırdığı bilinçaltı temizliği sayesinde,bu yaşıma kadar birikmiş korku,endişe ve blokajlardan kısa bir sürede arındım,özüme yakışan düşünceler üretmeye başladım.Esmalarla yaptığım bilinçaltı temizliğine hergün kısa bir zaman ayırmak kaydıyla devam ediyorum ve kendimi herkese,her olaya karşı nötr ve dengede hissediyorum.Bu yıllardır yaşamaya çalışıpta bir türlü başaramadığım bir haldi.Yaşadığım tüm bu olumlu değişim ve mucizevi gelişmelerden ötürü kendisine müteşekkirim.Allah O’ndan razı olsun ve yolunu açık etsin ki daha çok insana ulaşabilsin.
Z. B. / Bursa (serbest meslek sahibi)

Merhaba,
Murat bey’in çalışmalarına bir arkadaşım katılmıştı. Çok memnun kaldığı için bende kendisi ile tanıştım. O sıralar baş ağrılarım ve nedenini bilemediğim sıkıntılarım vardı  kendisinden yardım istedim ve bana 3 tane Esma söyledi.  İstanbul’a geldiği zaman önce Seminerine gittim ertesi gün bireysel çalışma yaptık. Bu arada verdiği çalışmaları yapmaya başlamıştım ve bazı şeylerin farkına  vardım . Bireysel görüşmeden sonra verdiği yeni çalışmaları da yaptım ve 19 gün sonra inanılmaz şeyler oldu. Çok derinde 0-7 yaş dönemi bir sorunumu fark ettim ve bütün hayatım bu olaya dayanıyordu. Mucize gibi bir şey oldu .. Esmaları okudukça eskisinden daha sağlıklı ve güçlü hale geldim. Hep tekrar eden ve beni çok üzen olaylar bitti. Daha doğrusu artık bu olayların kaynağını bildiğim için bakış açım değişti. Sanki bilgisayar gibi her şeyi silip yeniden başlıyordum. İnançla çalışmalara devam ediyorum. Bunca sene gitmediğim yer kalmadı ve bunu bulmak için zamanımı ve paramı harcadım, mutsuz oldum. Daha yolun başındayım ve ben çalışmalarımı yaptıkça daha farklı açılımlar olacağına inanıyorum. Murat Bey çok teşekkür ederim..
G. P. / İstanbul (İşletmeci)

FaceBook ta paylaş

QR:  Tasavvuf Penceresinden Kuantum Düşünce Sistemi WORKSHOP – Murat Tulga Buyruk

.